Site İçi Arama
Şanlıurfa Özel Güvenlik Şirketleri

Şanlıurfa özel Güvenlik Şirketleri, Şanlıurfa Güvenlik, Şanlıurfa Özel Güvenlik, Cesur Güvenlik Her geçen gün değişen, yaşam şartlarının giderek zorlaştığı dünyada hem endüstriyel, hem sivil bölgelerde, hatta kişiler için bile özel güvenlik kavramı standart bir yaşam gerekliliği halini almıştır.
Bu gerekliliğin bilinciyle Türkiye çapında 2500`den fazla güvenlik personeliyle 5188 sayılı yasa kapsamında faaliyet gösteren AKC GRUP, bu alanda uzmanlığın ve nitelikli hizmetin önemini bilmektedir.
Kimler Hizmet Alabilir?
AKC GRUP için güvenlik hizmetlerinde en önemli kriter, evrensel insan hakları ve hukuk kurallarından ödün vermeden müşterilerinin beklediği güvenli ortamı sağlamaktır.
Büyük ve orta ölçekli özel kuruluşlardan, birçok devlet kurumuna, güvenlik ihtiyacının kademesine göre, bir güvenlik kamerasından bizrden fazla güvenlik sisteminin entegrasyonuna kadar hizmet sunabilen AKC GRUP, bu alanda öncelikle tercih edilen markaların başındadır.
Son Teknoloji - Nitelikli İşgücü
Kaliteden ödün vermeyen bir güvenlik hizmeti için son teknolojinin gerekliliğini bilen AKC GRUP, sürekli gelişen teknolojiye yatırım yaparken, nitelikli ve uzman iş gücünün önemini de göz ardı etmez.
Güvenlik gibi kusursuz hizmet ve kurallara kesin uyum isteyen bir alanda personel eğitimine ayrı bir özen gösterilmektedir.
Her hizmetinde olduğu gibi bu alanda da %100 müşteri takdirini amaçlayan AKC GRUP, güvenilir, kaliteli, güler yüzlü ve sonuç odaklı hizmeti müşterilerine garanti etmektedir.
Alarm Merkezi
Alarm merkezleri, evinizde/ofisinizde bulunan alarm sisteminden alınan bilgileri analiz ederek gerekli müdahaleyi yasal olarak korrdine eden bir yapılanmadır

Toplantı, sempozyum, seminer, konferans, müze, fuar, toplu gösteriler ve diğer sosyal etkinlikler gibi insanların bir amaç çerçevesinde birlikte bulunduğu toplu organizasyonlarda organizasyon yetkililerinin ihtiyaç duyacağı modern güvenlik sistemleri ve özel güvenlik personeliyle güvenlik ihtiyacını karşılayıp ; Genel asayişin sağlanması , davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı davetiye giriş kontrolü , konuk yönlendirme , kalabalık kontrolü veya sergilenen ürün ya da eserlerin korunması amacıyla gerekli tedbirleri alıp, bu faaliyetleri geçici güvenlik hizmetleri ile Korunur..

Çözüm Ortaklarımız
  • Opet
  • Tupraş
  • Moil
  • Petrol Ofisi
  • BP
Cesur Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. Kamberiye Mah.877 Sok.Kilim İş Merkz.Kat:5 No:18 Halilliye - ŞANLIURFA Tel : 0 414 315 48 71 Fax : 0 414 314 93 14 E-mail : info@cesurguvenlik.com