Site İçi Arama
Sözleşmeli Personel

NEDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Tüm Dünyada ve Ülkemizde Gün Geçtikçe artan hizmet alımının asıl amacı. İşletmelerin gerçek faaliyet konularına adapte olmalarını sağlamaktır. Böylece zamanınızı ve gücünüzü kendi işinize harcar ana faaliyet konusu dışındaki işlere yetkinizi harcamazsınız. Bu Hizmet dâhilinde çalışacak olan personelin Mali Yükümlüklerinden kurtuluyor olmanız ise işletmeniz açısından başka bir avantajınızdır. İhtiyacınız olan vasıflı ve vasıfsız hizmet personellerinin temini tarafımızdan sağlanmaktadır. Personellerin bütün yasal yükümlükleri tarafımıza ait olmak üzere hizmetlerinize sunulmaktadır. Böylece işletmeniz birçok konuda tasarruf yapmış olacak, zamanını ve verimliliğini gerçek faaliyet konusuna harcayacaktır. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÇALIŞTIRMANIN AVANTAJLARI

1-Personel arama sürecindeki zaman ve maliyetlerin ortadan kalkması
2-Personellerin Tüm yasal sorumluluklarının yüklenici firmaya ait olması(SGK+Vergi+Hak edeceği Tazminatlar+Maaşı Yüklenici tarafından Karşılanacak)
3-Personelin Konusunda deneyim sahibi olması
4-Personel Memnuniyetsizliği 2 iş günü içinde Yüklenici Firma Tarafından değiştirilme garantisi
5-Hizmet karşılığında kesilecek hak ediş faturası işletmenin gider olarak gösterileceğinden tamamı yıllık bazda vergilerden düşürülerek işletmeye ekstradan maliyet getirmemesi
6-Personel seçimi, müşterinin isteği doğrultusunda İnsan Kaynaklarımız tarafından araştırılıp bulunur Müşterinin onayı sonucunda güvenlik soruşturmasından geçirilerek hizmete başlaması yaptırılır.
7-Personel Kıyafeti, Firmanın Özel Tasarlanmış Kıyafetleri giydirilir

Çözüm Ortaklarımız
  • Opet
  • Tupraş
  • Moil
  • Petrol Ofisi
  • BP
Cesur Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. Kamberiye Mah.877 Sok.Kilim İş Merkz.Kat:5 No:18 Halilliye - ŞANLIURFA Tel : 0 414 315 48 71 Fax : 0 414 314 93 14 E-mail : info@cesurguvenlik.com