Site İçi Arama
Fabrika Güvenliği

CESUR GÜVENLİK ENDÜSTRİYEL TESİS, DEPO ve FABRİKA GÜVENLİĞİ
Firmamızca Stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir. 
Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz. Fabrika güvenlik hizmetlerini; Giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötüniyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Zira fabrika güvenlik iş gerek kişi hayatını ve gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir. 
 
,Fabrika Güvenliği
Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı CESUR KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlililerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim (oryantasyon eğitimi) vererek güvenliği maksimuma çıkararak yapmak konusunda iddialıyız.
Alanlar:   Endüstriyel Güvenlik Alanları
 Üretim tesisleri ve fabrikalar
Plaza ve satış noktaları
Sektörel güvenlik (otomotiv,gıda,kimyasal  vb.)
İç  Tehditler
Hırsızlık
Teknik aksaklıklardan doğan (yangın,elektrik, su basması  vb.)
Toplu isyan  Dış Tehditler
Hırsızlık(silahlı-silahsız)(organize-bireysel)
Sabotaj ,kundaklama
   Zaafiyetler
Personel ilişkileri
Tehlike anında panik

Çözüm Ortaklarımız
  • Opet
  • Tupraş
  • Moil
  • Petrol Ofisi
  • BP
Cesur Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. Kamberiye Mah.877 Sok.Kilim İş Merkz.Kat:5 No:18 Halilliye - ŞANLIURFA Tel : 0 414 315 48 71 Fax : 0 414 314 93 14 E-mail : info@cesurguvenlik.com