Site İçi Arama
HAKKIMIZDA

DEĞERLERİMİZ

Cesur Güvenlik Müşteri Memnuniyetini Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan Dürüstlüğü ilke edinmiş Genç, Çağdaş ve yenilikçi anlayışla hareket eden Sadık yönetim kadrosuyla, Eğitimli, Disiplinli, Uzman personelleriyle. İlgili yasaları benimseyip uygulayan Kurumsallaşma adına yapılan tüm Faaliyetlerini yöneten bir değer taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

Deneyimli, Akılcı, Dürüst, Profesyonel ve Modern Güvenlik Yöntemleriyle, Disiplinli ve Nitelikli İnsan kaynağımızla, Müşterilerimize Hizmet anlayışını Müşteri Memnuniyetine önem veren Kararlı ve İstikrarlı Müşteri İhtiyaçlarını Hızlı ve en iyi şekilde sağlamak.


VİZYONUMUZ

Türkiye’deki hizmet sektöründe, Kanunların bize vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde Hizmet verdiğimiz Kurum ve Kuruluşları yeni bir anlayışla, İstikrarlı ve Disiplinli bir şekilde uzun yıllar devamlılığını sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Vizyonumuz ve Misyonumuz doğrultusunda, Seçkin deneyimli, konusunda Uzman, Profesyonel kadromuzla, bizim için değerleri her türlü takdirin üzerinde olan Müşterilerimizin Memnuniyetini, Vereceğimiz hizmette en üst seviyede tutmak ve hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli yeniklikçi anlayışımızla iyileştirmek Temel İlkemizdir.

Çözüm Ortaklarımız
  • Opet
  • Tupraş
  • Moil
  • Petrol Ofisi
  • BP
Cesur Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. Kamberiye Mah.877 Sok.Kilim İş Merkz.Kat:5 No:18 Halilliye - ŞANLIURFA Tel : 0 414 315 48 71 Fax : 0 414 314 93 14 E-mail : info@cesurguvenlik.com